Wrażenia z Avangardy

Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów, więc chyba trzeba zacząć od tego:

WP_20150808_003

To nawet nie jest pełna lista gier, bo zdjęcie było zrobione w sobotę po południu, a graliśmy też spory kawałek nocy i następnego dnia. Konwent był mniejszy niż poprzednie Avangardy, za to OE wyszło naprawdę imponująco. Podziękowania należą się Organizatorce Oli, która bardzo pomogła nam w sprawnym funkcjonowaniu Orientu oraz pilnowała by punkt RPG info naganiał ludzi do nas. Dzięki temu ja się nie nudziłem nawet przez chwilę.

Jak zwykle przychodzili najróżniejsi ludzie, zarówno stali bywalcy na Oriencie, wyjadacze indie, jak i osoby grające w RPGi po raz pierwszy. Pierwszy raz poprowadziliśmy też zestaw prelekcji o grach indie. Kto przegapił, będzie mógł posłuchać ich, oraz kilku innych, na Polconie.

Reasumując, jeśli ktoś chce sprawdzić co jest takiego fajnego w grach, które promujemy, Warszawa jest jednym z najlepszych miejsc ku temu. Mam nadzieję, że za rok konwent odbije się nieco i liczba uczestników wzrośnie. Tymczasem zapraszam już teraz na zimową Zjavę i na OE, które na pewno się tam odbędzie.

Reklamy

Posted on 19 sierpnia 2015, in Bez kategorii. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: