Orient Express w Warszawie!

Witajcie fani indie. Mamy dla was dobre wieści. Od najbliższej niedzieli, tj. 18.10.2015 będziemy spotykać się w celach rpgowych na Politechnice Warszawskiej. Startujemy o godzinie 11. Dzień tygodnia może jeszcze ulec zmianie, a częstotliwość spotkań jest „do ustalenia”. W tym miejscu muszę podziękować Klubowi studenckiemu Amplitron (Amplitron) za zorganizowanie nam sali oraz Brylantowi za załatwienie wszystkiego jeśli chodzi o miejscówkę.

W co będziemy grali? Nie wiemy, na pierwsze spotkanie planujemy typowe konwentowe jednostrzały jak Fiasco czy nano gry. Mamy też nadzieję poznać gusta i zainteresowania uczestników i od kolejnych odpalić jakieś kampanie – w założeniach niedługie, na 4-6 sesji. Naszym głównym celem jest, jak zwykle w przypadku Orient Expressu poznawanie i testowanie nowych gier oraz ćwiczenie naszych zdolności RPGowych 😉

Jeśli planujesz się pojawić daj jakoś znać – w komentarzu lub przez oficjalny e-mail. Zbierzemy się w okolicach 11 najpewniej gdzieś przy placu Politechniki, ale dobrze byłoby gdybyśmy wiedzieli wcześniej ilu mniej więcej jest chętnych. W razie spóźnienia możecie też uderzać od razu tu – http://amplitron.pw/kontakt.

Do zobaczenia w niedzielę 😉

Reklamy

Posted on 14 października 2015, in Bez kategorii. Bookmark the permalink. 1 komentarz.

  1. Pingback: Amnezja w Oceanie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: