Orient na konwentach

Organizujesz konwent? Koordynujesz blok RPG, program, lub po prostu chciałbyś zobaczyć gry indie na swojej imprezie? Czytaj dalej!

Oferta konwentowa Orient Express

Orient Express od kilku lat jeździ na konwenty w całej Polsce by promować gry niezależne (indie). Naszą podstawową działalnością są „Sesje na Żądanie” – jesteśmy gotowi prowadzić dla dowolnej liczby osób, przez cały dzień (i całą noc), dla każdego kto akurat pojawi się, żeby z nami pograć. Mamy systemy na długie godziny grania ale też takie, które zajmą konwentowiczom „pół godzinki do następnej prelekcji”. Sprawdź naszą listę systemów.

Od niedawna poszerzyliśmy ofertę o prowadzenie prelekcji, warsztatów i konkursów. Prezentujemy systemy indie, dzielimy się doświadczeniami jako MG i gracze, uczymy improwizacji. Napisz do nas by dowiedzieć się, jakie konkretnie punkty programu mamy przygotowane. Jesteśmy też otwarci na propozycje – jeśli chcielibyście zobaczyć jakąś prelekcję/warsztaty/konkurs na swoim konwencie i ma to związek z RPG (preferowanie indie RPG 😉 ) postaramy się to dla Was przygotować.

Jesteśmy również gotowi „wypożyczyć” naszych Maszynistów do większych konkursów RPG, ale ostrzegamy, że będziemy prowadzić rzeczy dziwne i trudne dla „tradycyjnego rpgowca”.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: